bekirkorkmaz

ASFALTA ÇiÇEK EKTi!

E-88 Karayolu ile trafik ışıklarının kesiştiği noktada yer alan çukurları belediye ekiplerinin onarmadığını, Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün Yozgat’ı sürekli ikinci plana attığını bildiren Korkmaz, çukuru toprak ile doldurup, üzerine çiçek yerleştirdi. Olay yerinden geçmekte olan trafik polisi ise, yolun ortasında duran saksıdaki çiçeği fark ederek, trafik güvenliği açısından uygun olmadığı gerekçesiyle saksıyı yol ortasından kaldırdı. Objektiflere ise bu ilginç görüntüler yansıdı.

Televizyonun Üzerine Çıktı ve Çiftçinin Sorunlarını Yetkililere İletti

Meyve bahçesinde televizyonun üzerine çıktı ve çiftçinin sorunlarını yetkililere ilettiYOZGAT'ta, emekli olduktan sonra babadan kalma bahçesinde, meyvecilik yapan 57 yaşındaki Bekir Korkmaz, kendine özgü televizyon programı ile çiftçinin sorunlarını anlattı. 

O BİR BAĞIMSIZ!

Yozgat siyasetinin renkli simalarından, Bağımsız Belediye Başkan adayı Bekir Korkmaz ile ‘bağımsız belediye başkan adaylığını konuştuk. İkinci kez bağımsız aday olan Korkmaz, Yozgat Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan adayı Kazım Arslan’ın durumuna ilişkin de açıklamalarda bulundu. 

Televizyona Çıktı!

Televizyona çıkmak için Televizyona çıkan çiftçi Bekir Korkmaz, Utku Zırığ ile telefon bağlantısı ile Artı Haftasonu’nda.

Yozgat bu görüntüleri konuşuyor!

Yozgat’ın yakından tanıdığı sürekli kentin sorunlarını gündeme getirmekten bıkmayan Bekir Korkmaz sosyal medya hesabından ürkütücü bir görüntüyü paylaştı. 

Korkmaz, soruna dikkat çekmek için suların neden olduğu yoldaki çukura girip, beline kadar gelebilen çukur içerisinde fotoğraf çekinip, sosyal medyada yayınladı.

Yağmur sularının neden olduğu yoldaki çukurun içine giren Bekir Korkmaz yetkilileri bu görüntüyle göreve davet etti.

Yol konusunda Türkiye’nin en talihsiz illeri arasında ilk sıralarda yer alan Yozgat’ta, Doğu Anadolu Bölgesi illerini Batı Bölgesi illerine bağlayan Uluslararası E-88 Karayolunda, suların neden olduğu çukurun varlığını, ilgililerin ilgisini çekmedi.

Yozgat için istedi 

Yozgat’ta yapılan yerel seçimlerde Bağımsız Belediye Başkan adayı olan hazırladığı projeler ve vaatlerle dikkat çeken Bekir Korkmaz, dün Yozgat’a gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’a Yozgat’ın ulaşım konusunda yaşadığı sıkıntıları aktaran bir dilekçe sundu.

Yozgat’ta kontrol mekanizması yok

Yozgat Bağımsız Belediye Başkan Adayı Bekir Korkmaz, şehir merkezi E-88 karayolunda yapımı devam eden ve bir kısmı bitirilen asfalt yol yapım çalışmalarında pek çok eksikliklerin bulunduğunu belirterek, bu eksikliklerin Yozgat’ta kontrol mekanizmasının olmamasından kaynaklandığını söyledi.

ŞEHRİN SORUNLARI BELLİ

Halkın istek ve taleplerini her zaman dikkate aldığını belirten Korkmaz, “Önceki dönemlerde de bağımsız belediye başkan adayı olmuştum. Tanıtım açısından bir sıkıntım yok. ilimizde 7’den 70’e herkes beni tanıyor. Yozgatlı bir birey olarak sorumluluk bilinci ile hareket ediyor kimin bir sorunu varsa o vatandaşımıza imkanlar dahilinde yardım etmeye sorunlarını çözmeye çalışıyorum. Toplumsal sorunları dile getirerek ilgili ve yetkililerle görüşüyor çözmek için uzun uğraş veriyorum. Bu yaptıklarım özellikle kamuoyumuzun takdirini toplasa da bazılarının da eleştirilerine neden oluyor.

Esnafımız sahipsiz

Bağımsız Yozgat Belediye Başkan Adayı Bekir Korkmaz, seçim çalışmaları kapsamında sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiğini belirterek, ziyaretlerinde esnafın sıkıntılı ve sahipsiz olduğunu gördüğünü söyledi. 

Korkmaz zahirecileri dinledi

Korkmaz bakliyat ve zahirecilik yapan esnafların istek ve taleplerini yerinde dinleyerek seçilmesi halinde sorunlara köklü çözümler getireceğini belirtti. Bir önceki seçimlerde buğday pazarı ve zahire esnafına yönelik projeler hazırladığını belirten Korkmaz “Seçilemediğim için ben uygulayamadım ancak seçilen arkadaşlar var olanları da yıktılar ve zahire esnafını daha da zora soktular” dedi.  

YOZGAT'TA TEK KİŞİLİK PROTESTO...

Yozgat'ta Bekir Korkmaz adlı vatandaş, Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ndeki hain saldırı sonucu 13 askerin şehit edilmesini protesto etti. Teröre lanet yağdıran Korkmaz, "Mehmetçiğimizin yarım kalan nöbetini Atatürk Anıtı önünde tutuyorum. Bu şehitlerin kanının yerde kalmamasını istiyorum" dedi.  

Adres

Büro: Aşağı Nohutlu Mh. 64.Sk Nurdoğdu Apt. Kat:3  YOZGAT

İletişim

E-posta:mail@bekirkorkmaz.com
Telefon: +90 (542) 515 89 90

Tarafı Adalet
İlkesi İnsana Saygı ve Hürmet
Mazluma Selim
Haksıza Yavuz
Garibe Aş ve İş
Tek Çözüm Tek Çıkış
Bekir KORKMAZ